de2423772a6d5c6e440ea58a3b87824a
 

Individuální kruh

osobně v Olomouci/ online

Chceš si dopřát zastavení sama se sebou ale stále nemáš čas?

Také jsem chtěla a marně hledala čas na sebe. Až do té doby, dokud jsem si jej nedovolila dát jako prioritu do svého života a nezačala si jej vědomě tvořit. Nikdo jiný totiž život za mě neodžije a nikdo jiný moje štěstí nenajde než já sama.

Čas zastavit neumím. Umím ale vytvořit bezpečný prostor pouze pro tebe, kde se budeš cítit jako nejdůležitější člověk na světě. Protože to ty jsi. Nejdůležitější bytost tvého vlastního světa. A pokud chceš namítnout, že to je sobectví, dej tomu šanci prosím. Ukážu ti, že to je mnohem více umění laskavosti a nejvyšší projev sebelásky.   

Samozřejmě, že tahle idylka není stálá a bez výkyv. Jsou chvíle, kdy se necítím ve své kůži. Kdy jako by celý svět okolo mě fungoval v jiném rytmu a já se ho nestíhala chytnout. Mám pocit, že všichni okolo mě ví, jak svůj život žít. Jsou úspěšní, skvělí, zaopatření, stále šťastní.

Jenže to je jen náš dojem z toho, co povrchově vidíme. Skrz chování lidí, společenské masky, fotky ze sociálních sítí. Kdo z nás by si dal uplakanou fotku na fb?

 

 

A tak tě zvu do kruhu. Do bezpečného místa, kde nic není špatně. Kdy jsi přijímána taková, jaká jsi. Bez hodnocení, bez kritiky. V celé své přirozenosti, v celé své kráse. Se všemi dokonalostmi i nedokonalostmi. Se všemi tvými zkušenostmi. I s těmi hroznými a tabuizovanými. Protože každá část tebe je důležitá. Ty jsi důležitá!

Platí stejná pravidla jako na skupinovém kruhu. Žádné hodnocení, žádná kritika. Nejedná se o terapii. 

Schůzku si domluv na romana@vkruhu.com nebo se přihlas pomocí kontaktního formuláře.

90 minut/ 1200 Kč

Co se o individuálním kruhu říká?

AB foto reference kruh.jpg

Anna Bors

"V Ženském Kruhu jsem byla nádherně přivítána a hned jsem se cítila bezpečně. Cítila jsem se přijmuta taková, jaká jsem a to hned od první vteřiny. Tuhle energii, kterou Romanka drží po celou dobu, si vyloženě užijete, protože hned víte, že je úplně jedno do jakého tématu se pustíte, vždy to bude přijmuto. To je prostě úžasný a takový pocit bych přála všem ženám!"

v kruhu_ilustrace b_FINAL.png

Kateřina Brühlová

"Popravdě jsem nejdřív vůbec netušila, jestli kruh bude něco pro mě. V hlavě jsem měla otazníky typu “budu si umět otevřeně promluvit s někým, koho neznám?” nebo “zvládnu to takhle on-line?” a hlavně “bude mi to vůbec k něčemu?”. Ale už během pár chvil s Romčou bylo jasno - tohle je přesně to, co jsem zrovna potřebovala! Z Romany vyzařuje úžasná přirozenost, díky které jsem s ní měla pocit důvěry a mohla sdílet, co potřebuji. To ale nijak nesnižuje její profesionální přístup. Spíš naopak. Z celého setkání jsem odcházela nabitá novou energií a inspirací. Dokonce jsem našla i spoustu odpovědí na své otázky. Díky za to co děláš! Myslím, že právě v době, kdy jsme nuceni být více distanční je tohle báječný způsob, jak se spojit. A to nejen s někým, kdo vás podpoří, vyslechne a nesoudí, ať už řešíte cokoliv, ale především se sebou."

AK_1122021_mala.jpg

Andrea Kašová

"V kruhu ... bezpečný prostor, který mi umožnil vysypat ze sebe všechno. Bez nátlaku, bez otázek. Prostor, kde jsem mohla říct co chci, jak se aktuálně cítím, co mě třeba trápí. Prostor, kde jsem doslova popsala svou současnou situaci, promluvila o minulosti, která se na mě aktuálně podepisuje a všechny spojitosti a kódy z ní. Romča mě vyslechla, řekla mi svůj pohled na věc, část svého příběhu a velmi mi pomohla. Jak svým nadhledem, laskavostí, jemností, kterou vede celý kruh, pochopením. Tím, že nesoudí, jen vnímá, co ji říkám. Ukázala mi, že se nemusím tak honit, že už jsem i takhle DOST DOBRÁ, celistvá. Že i když se ve svém povolání věnuji terapiím a práci s jinými lidmi, tak sama též potřebuji někoho, komu se mohu svěřit, vypovídat se, dostat ze sebe vše, co vnímám a slyším od klientů nebo to, co mě trápí.  Moc děkuji a mohu jen doporučit."

v kruhu_ilustrace b_FINAL.png

"Měla jsem možnost strávit s Romanou i jedno individuální sezení. Překvapila mě její profesionalita, a to, že i v párovém sezení jsme spolu zachovaly strukturovaný průběh a nesklouzly jsme, s veškerým respektem k tomuto obratu, k “babským plkům”. Jestli to není nic proti ničemu, když pojmenuji téma, které se vykrystalizovalo v úvodu setkání, mluvily jsme o Kráse, ze všech úhlů, které nás napadaly. Odešla jsem z tohoto setkání krásná, pohlazená jako po dobré terapii, která mě nenutí se roztrhat na kusy a brodit se svou bolavou historii, a přitom jsou má bolavá místa ošetřena a trošku se zahojila. Dostala jsem “mast”, kterou je mohu dál potírat, aby se dál hojila. Je to přivětivější pohled na sebe samu - na sebe ženu. Jsem opečovaná, pohlazená a posílená, jsem na cestě k tomu, abych v sobě zahlédla ženu, která nemusí být “jen” silným člověkem”, ale i krásnou, někdy i marnivou, milou a péči vyžadující i přijímající ženou."

v kruhu_ilustrace b_FINAL.png

"Zdieľanie s Romankou bolo pre mňa osviežujúce ako morsky vánok:-) Mala som na začiatku trochu trému, keď som zistila, že ide o zdieľanie iba medzi nami dvoma, ale jej éterická bytosť, úprimnosť a pokora rozpustili moje počiatočne obavy a povzbudili ma nehanbiť sa zdieľať čokoľvek. A nebolo toho malo, až som sa čudovala, odkiaľ sa to všetko vo mne berie:-) Bolo to prvýkrát, čo som sa o svoje momentálne otázky podelila s niekým, koho som doteraz nepoznala. Bola to pre mňa nová a veľmi obohacujúca skúsenosť. Ďakujem Romanke za jej povzbudenie, láskavosť a trpezlivý prístup. Zo srdca odporúčam všetkým, ktorí majú potrebu ujasniť si, utriediť, pomenovať, ci pochopiť svoje aktuálne výzvy a získať novy uhol pohľadu. Teším sa na ďalšie stretnutia. Srdečne Ti ďakujem Romanka."

Přihlas se na kruh

Děkujeme za registraci na kruh. Brzy na viděnou!