de2423772a6d5c6e440ea58a3b87824a
 

Jak jsem přepálila cenu kruhu


Já a kruhy. Pořád dokola to stejné. Vím, že je chci dělat. Vím, že jsou potřeba. Pro podporu žen takových, jaké jsou. A pořád dokola jsem v nich tak zvláštně ztracena.

Když je hlava napřed..


První kruhy jsem dělala online a fungovaly. Důkazem mi byly zpětné vazby od žen. Druhý rok jsem je dělala offline a chtěla z nich udělat supr trupr místo pro ženy. Prostor, do kterého se jdou zastavit. Načerpat svou vnitřní sílu a sebevědomí. Inspirovat se od druhých žen a podpořit jedna druhou. Bez konfliktů a s otevřeným srdcem.A taky jsem na spoustě míst pro začínající podnikatelky četla o cenotvorbě. Ať se dá dřív než později kvalitní suma, která odráží naši píli. A já chci víc než cokoliv jiného, být v životě za svou práci ohodnocena konečně tak, jak se patří. Abych nemusela mít mraky projektů, nedělalo se vše ve stresu a byl prostor na kvalitu.Svou cenotvorbu jsem řešila i na terapii. A došla k ceně 1200 Kč za 3hodinový kruh. Byla v tom moje práce, pronájem prostor a květiny pro ženy jako dárek. Aby si při pohledu na ně vybavily příjemné pocity z kruhu.


V tomto nastavení přišla vždy jen jedna žena. Nechtěla jsem uhnout s cenou. Opravdu jsem ji vnitřně cítila takhle.
Co na to má služba?Pak jsem objevila článek od Madly Čevelové Jak nepřepálit zdražení. Při prvním čtení jsem si říkala, že to musí být fakt na prd, když někdo přepálí cenu. Že to je potom hrozně složitá situace. Umět to přiznat sobě i zákazníkům a ZNOVU upravit ceny. Při druhém čtení o měsíc později mi došlo, že to jsem já, kdo přepálil cenu!Vyzkoušela jsem cvičení dvou židlí z Gestalt terapie, které v článku Madla Čevelová doporučuje. Na jednu jsem si sedla a cítila jsem, že cena 1200 Kč je přesně ta moje. A pak jsem si sedla na druhou židli, která představovala mou službu.Najednou přišel divný pocit. Že to je hrozně brzo, že ještě není tak daleko. Tak dospělá, sebevědomá. Že se potřebuje ještě chvíli zajet, aby se cítila dobře v mé ceně. To zděšení tam bylo jasně patrné. Když jsem se zeptala, na jakou cenu se má služba cítí, byla skoro až o polovinu nižší!
Jak jsem se sladila se službou?Mně nezbývá, než pocit mé služby respektovat.Takže milé ženy. kruhy se potřebují ještě zajet, aby mohly být za vyšší cenu. To znamená jediné. Rapidní slevu za stejnou kvalitu!Po prázdninách to opět zkusíme. Jestli se už teď těšíte, zamluvte si místo na romana@vkruhu.com. V plánu je i online verze.
Foto: Karolina Grabowska, Kaboompics

93 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše